poniedziałek, 24 września 2012

Cykl: Piękne włosy

Witajcie !


Jesień już nas dopadła , za oknem coraz zimniej, co oznacza, że częściej siedzimy w domu i możemy ten czas świetnie wykorzystać na porozpieszczanie siebie. 

Jak domyślacie się po tytule posta, chciałabym rozpocząć cykl poświęcony pielęgnacji włosów. Po lecie są matowe, suche i pozbawione blasku. Jesień potraktuje je zimnymi powiewami wiatru i dużą dawką wilgoci. A zima? Aż strach pomyśleć ! Jako że do zimy pozostaje nam jeszcze trochę czasu, myślę, że warto byłoby zająć się dogłębnie swoimi włosami. 

Cykl zawierał będzie posty o kosmetykach, ale przede wszystkim chciałabym zwrócić Waszą uwagę, że bardziej liczy się to, co dostarczamy włosom od wewnątrz niż to, co na zewnątrz. :) Dlatego też prezentować Wam będę witaminy, minerały i inne substancje zawarte w naszym pożywieniu, które mogą zdziałać cuda. Do tego oczywiście przepisy :)

 W związku z tym pragnę Was gorąco zaprosić do dołączenia do walki o piękne, zdrowe, silne włosy. Opinie, pomysły a także Wasze recepty są bardzo mile widziane :)


Już jutro pierwszy post, zapraszam ! 


1 komentarz:

  1. Ja mam zamiar teraz poprawić stan włosów przez właściwą dietę bo tego na pewno im brakuje :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...