wtorek, 24 września 2013

Mój ulubiony nudziak - Rimmel Lycra Pro 365

 


Hej! Hej!  Czy to wiosna czy to lato czy to jesień albo zima nudziaki i czerwienie zawsze królują na moich paznokciach. To miłość bezgraniczna albo mówiąc prościej - moja mała obsesja. Gdybym musiała wyrzucić wszystkie lakiery, które mam i zostawić tylko 1 miałabym konflikt tragiczny między czerwienią a nudziakiem właśnie. Dla niektórych takie jasne odcienie mogą wydawać się mdłe, "bezpłciowe", nijakie - dla mnie są piękne w swojej prostocie. Dlaczego je tak polubiłam? Zawsze wyglądają dobrze i mimo, że wydają się być podobne, każdy jest w zasadzie inny. Dziś chciałabym Wam pokazać mojego nudziakowego ulubieńca  - Rimmel Lycra Pro 365 Beige Style. 


 


Lakier pochodzi z kolekcji Lycra Pro, którą bardzo sobie cenię przede wszystkim za trwałość oraz krycie.  Nie zdarzyło mi się jeszcze natrafić na lakier, który przebiłby tą serię - w półce tzw. średniocenowej. Beige Style zamknięty jest w 12 ml buteleczce a producent już na opakowaniu chwali się innowacyjnym rozwiązaniem. Tzw. maxi brush to pędzelek o rewolucyjnej szerokości, który posiada ponad 800 włókien zaprojektowanych do każdego kształtu paznokcia.
Pędzelek bardzo przypadł mi do gustu. Rzeczywiście jest dosyć szeroki i zaokrąglony przez co aplikacja jest bardzo przyjemna i co najważniejsze dokładna. Zazwyczaj równe pomalowanie paznokcia przewyższa moje zdolności manualne – z pomocą tego pędzelka nawet ja jestem w stanie sprawić sobie porządny manicure. Jeśli chodzi o warstwy to przy Beige Style jedna może być niewystarczająca, ponieważ pojawiają się lekkie prześwity. Do pełnego krycia wystarczają dwie warstwy. Wielkim plusem jest również szybki czas wysuszenia i to bez użycia specjalnych preparatów (szczególnie dla takich niecierpliwców jak ja ;) ). Jeśli chodzi o trwałość to również jestem pod wrażeniem. Lakier nie odpryskuje, nie straszne mu sprzątanie a w tym zabójcze zmywanie naczyń. Z czasem może się jedynie zacząć ścierać.


A tak oto lakier prezentuje się na moich paznokciach (postaram się zaprezentować je jak najmniej drastycznie):


 
Co sądzicie o tym odcieniu? Lubicie nudziaki?

 


6 komentarzy:

Dziękuję za Wasze komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...